Kontakt os

Bestilling - Vi er ikke langt væk!

Vi er altid glade for at tale med dig,
så ring eller bestil din sæd samt alle andre landbrugsartikler.

Åbnings- og telefontider: 

Mandag - torsdag: kl. 07.00 - 15.00
Fredag: kl. 07.00 - 12.00
Lørdag, Søndag, helligdage: Lukket

24 timer i døgnet:

Telefonsvare på tel 9776 2133
Mail din bestilling på info@ornestationmors.dk
Web shop på ornestationmors.dk
(For erhver: Ring for brugernavn/password).

 

Carsten Holm
Salg
Tlf.: 9669 2212
carsten@ornestationmors.dk

 

 

Johnny Markussen
Salg og indkøb
Tlf.: 9669 2210
johnny@ornestationmors.dk

 

Lennart Knudsen 
Stationsleder Sjælland
Tlf.: 5886 9308
lennart@ornestationmors.dk

 

Maria Markussen
Laboratorium
Tlf.: 2855 8174
maria@ornestationmors.dk

 

Tina Jakobsen
Økonomi
Tlf.: 8213 4663
tina@ornestationmors.dk

 

 

Andreas Markussen
Økonomi
Tlf.: 9669 2213
andreas@ornestationmors.dk

 

Kenneth Markussen
Lager
Tlf.: 9669 2216
kenneth@ornestationmors.dk

 

Henrik Markussen
Indkøb
Tlf.: 8213 4660
henrik@ornestationmors.dk

 

Michael Markussen
Teknik
Tlf.: 8213 4667
michael@ornestationmors.dk

 

Thomas Markussen
Produktion
Tlf.: 9669 2219
thomas@ornestationmors.dk

 

Susanne Steffensen
Marketing
Tlf.: 9669 2214
susanne@ornestationmors.dk